21) 1200 kWh limits jāsāk skaitīt 1. novembrī, lai dārgā elektrība nav apkures sezonā.
22) Negausība un nepieciešamība ir divas dažādas lietas. Lai Jums veicas.
23) 1.Parasti pirkt vairāk ir izdevīgāk. 2. Iznāk, ka mājsaimniecība = elektrības skaitītājs. Ja cilvēkam ir garāža ar elektrības skaitītāju, vasarnīca ar elektrības skaitītāju un dzīvoklis Rīgas centrā, tad viņš ir 3x maznodršīnāt sun trīškārši aizsargājams?

Sociālās funkcijas lai paliek sociāļajiem dienestiem. Tarifam jābūt visiem vienādam.
24) Gribu uzsvērt, ka valstī dzīvo iedzīvotāji, katrs ar savu vajadzību tērēt elektrību, arī zīdainis no dzimšanas brīža, nevis elektrības skaitītāji kā vienība, kuram piesaistīt kaut kādus atvieglojumus.
25) Visus viņus uz elektrisko krēslu..
26) Nu i nafig to iestādi...
27) Vai būs turpmāk jāiegādājas sveces elektrības vietā?..elektrības izcenojumi nenormālos griestos uzkāpuši!!!!!
28) Esmu pret tarifu palielināšanu!
29) Šis elektrības tarifs ir vienkārši nožēlojams! Par ko tiek sodīti tie cilvēki, kuriem nav karstā ūdens, līdz ar to jāsilda ar boileri? Normāli būtu, ja tie, kas patērē vairāk, maksātu mazāk!
30) Kampars melis.
31) raspizdjeji un zaglji
32) pie šī brīža situācijas valstī, darba tirgū un algu politikā, tas ir sasodīti bezkaunīgi palielināt tarifus!
33) tālāk jau vairs nav kur iet :( Tā jau cilvēkiem ir depresijas, nav naudas, tumšs laiks, par mākslas baudīšanu jāaizmirst, vienīgais, ko cilvēki varēja darīt, skatīties TV, vairāk gaismas uzslēgt, lai top gaišāk gan apkārt, gan sirdī, bet tagad noņems pat šo prieka un gaišuma iespēju :(
34) Veļas mašīna, televizors, dators un ledusskapis vieni paši patērē tos 100 kW, bet monopilistam jau arī būdiņa mežā škitīs nezkāda villa.
35) Noteiktais limits ir pārāk mazs un pamatā būs piemērojams vienistabas dzīvokļos dzīvojošajiem un tiem, kas dzīvo vieni vai max divatā. Elektroierīču skaitam ar jābūt limitētam.
36) Nepazīstu nevienu ģimeni, kam patēriņš gadā būtu līdz 1200kwh
37) Latvenergo ka valsts uznemums ar nenormalu pelnu ir Nekaunnas!!!
38) Drīz arī elektŗiba būs deficīta prece, kā padomju laikos šokolādes sieriņi.
39) Uzskatu, ka samazinātais elektrības tarifs būtu attiecināms uz personu līdz 100kw mēnesī nevis mājsaimniecību.
40) Mūsu ģimenes maks pakārās jau janvārī!
41) Ir milzum daudz ģimeņu, kuru mitekļos nav pieejami citi energo resursi (siltais ūdens no krāna, gāze), ar elektrību tiek gan sildīts ūdens, gan gatavots ēst, tāpēc iekļauties 100kw/h limitā ir absolūti nereāli
42) Nav iebilstams, tikai besī, ka visi cepās par šito. Vai tad visi sūdzas, ka paliek dārgāka pārtika? :D

Tas taču ir tāds pats pakalpojums kā internets vai kāds cits pakalpojums, kuru pērkam. Ja nepatīk, nelieto, tapēc jau nav šausmīgi jācepās. Pērc no cita, ja nepatīk esošais tarifs, johajdī! Tirgus taču ir vaļā. enefit.lv
43) Apsildāms baseins ir mājsaimniecības locekļa citā privātīpašumā, bet tā apsildei netiek izmantota elektroenerģija.
44) Elektrības tarifu kāpums jau neiespaido tikai manu rēķinu, tas iespaido arī visu preču ražošanu, transportu utt. Un tas viss rada krietni lielākus papildus izdevumus,
45) Gribas rupji lamāties, bet esmu pieklājīga
46) Tas ir tikai darbs pie datora + gaismas + ledusskapis, ja būtu pilns sadzīves tehnikas klāsts ar elektrisko plīti, un vēl kāds sildītājs ziemā, tad x2 garantēti. Latvijā 200 kWh/mēnesī uz cilvēku mājās ir minimums.
47) Elektroenerģijas rēķini, gluži dabiski pieaug periodā rudens-pavasaris. Pirmkārt, jau dienasgaismas trūkums, taču būtiskākais faktors, ka telpu apsildē tiek izmantoti elektriskie sildītāji, kas arī rada patēriņu vidēji 550kWh ziemas mēnešos.

Pēc iepriekšējā elektroenerģijas patēriņa analīzes jāsecina, ka plānotais zemā tarifa limits 1200 kWh reāli nosedz gada salīdzinoši silto periodu. Ņemot vērā kopējo patēriņu 2010.g. (3500 kWh), ar nodokļu un tarifu pieaugumu starpība maksājumos sastādīs vismaz 85 Ls gadā.

Bija plānots uzstādīt el. boileri, bet nu jau nāksies krietni padomāt...
48) Lielākā daļa no elektrības tiek izmantota vienas istabas apsildīšanai ziemā (otra istaba ziemā tiek izolēta), jo centralizētā apkure spēj nodrošināt tikai apmēram 16 grādu temperatūru (mājas gala siena + augšējais stāvs nesiltinātā mājā, ir pakešu logi)
49) ...
50) Ja skolnieki vakaros mājās pilda mājas darbus-internets,dators,apgaismojums,tas ir daudz dārgāk,nekā atrastos kompānijā uz ielas.Ekskluzīva iespēja aukstajā un tumšajā gadalaikā izmācījies skolnieks.Ja vēl reizina ar 3
51) Ja Latvenergo strādā ar peļņu un valstī ir krīze, tad kāds ir pamatojoms tarifu celšanai?????
52) Pie jaunajiem tarifiem cilvēki vairāk taupīs elektrību, piedomās pie patēriņa. Atbalstu.
53) Vai nu LE komunikācija klibo, vai masu mediji kārtējo reizi palaida ziņu pēc "savas taisnīguma sapratnes". Jāsāk būtu ar pamata tarifu - 0.1074 Ls/kWh (un tikai SPRK būtu jālemj, cik tas ir ekonomiski pamatots un likumiski izstrādāts), un tikai pēc tam jāinformē, ka, izpildot sociāli atbildīga uzņēmuma pienākumu, raduši iespēju vismaz daļēji samazināt tarifu, visiem dodot vienādu startu 1200 kWh par 0.0825 Ls/kWh. Galu galā - ne jau LE spiež kādu dzīvot mājā ar elektrisko apkuri (tas nekad nav bijis lēts prieks, tiesa gan - komfortabls tajās vietās, kur nav raksturīgi bieži elektroenerģijas padeves pārtraukumi) vai tērēt n-tās kWh. Ir normāli, ka komercsabiedrība vēlas pelnīt, peļņu investēt, radīt jaunus pakalpojumus utt. Katram ir iespējamas alternatīvas. Diemžēl ne vienmēr patīkamas un emocionāli viegli pieņemamas.
54) Ja grib uzlikt jaunu nodokli,tad tā,lai arī pasaka,nevis stāsta par it kā sociālām programmām.Dos tās pašas 500 kw dāvanu kartes,kas palika pāri no iepriekšējā gada.

Pazīstu cilvēkus,kas sistemātiski gadiem ilgi zog elektrību.Viņi arī ietilpst kategorijā līdz 100 kw? Vai tā nav korupcija visos līmeņos?Latvenergo kontrolieri to nepamana?
55) "sociālais taisnīgums..?" teiciens vietā! Ja Latvijā būtu valdība, kura domā ilgtermiņā, bilde būtu pilnīgi cita!

Manuprāt, tieši "ilgtermiņš" ir atslēgas vārds.
56) Visi vēl nav iegājuši ēnu ekonomikā? Gribas arī ēst.
57) Tā kā dzīvojam dzīvoklī ar vienu istabu ziemeļu stūrī, tad apkures sezonas laikā papildus apsildam šo istabu ar eļļas radiatoru, kas rada papildus elektrības patēriņu.
58) Salīdzinot ar pagājušā gada beigām, man summa palielinātos par Ls 14.35.
59) Vai tad "elektrības" patērētājam ir jāmāca latvenergo saimnieciskums - visu pelņu nesadalīt divedendēs, nezagt pārmaksājot par objektiem, par tās dabai draudzīgās enerģijas iepirkšanu par fantastiskiem tarifiem un no kā tā tiek pirkta, vispār riebjas runāt, dzīvojam mēs pretīgā valstī, goda vārds, vairs nav ko teikt ...

Atliks vien pašiem darīt to pašu - to pašu elektrību zagt u.t.t.
60) Esiet saprātīgāki ar šiem nodokļiem un procentiem, kuru jūs gribat nobendēt tautu nevis deputātus. Noņemiet deputātiem algu un būs kārtībā.
61) Ja ikdienā elektroenerģiju lieto siltā ūdens ieguvei, tad gandrīz neiespējami ģimenei iekļauties "ekonomiskajā" tarifā, kas paredzēts maznodrošinātiem cilvēkiem, kas maz tērē elektrību.
62) nav pamatojuma pamatinterešu aizskārumam - tā nav luksusprece
63) labpraat palielinaatu maajsaimnieciibaa dziivojosho skaitu (+beerneli kaadu), bet, buudams viens pelniitaajs, nevaru laaga atljauties. shaadi triki ar elektroenergjijas tarifu noteikti nepaliidzees :( (ja vien vinji nedomaa, ka tumsa ir motiveejosh faktors)
64) būtu saprātīgāk ieviest abonēšanas maksu, atkarībā no pieslēguma jaudas.
65) Manas atbildes ir relatīvas, jo atsevišķos jautājumos tiek atbildēts saistībā ar pašreizējo situāciju, taču pēc mēneša situācija būs krasi atšķirīga. Taču solidaritātes vārdā sniedzu savu balsi.
66) anketa ir pārāk sarežģīta priekš vienkārša respondenta - prasa rēķināt 'cik % varētu ietaupīt', 'par cik pieaugs izmaksas' utt... šīs atbildes nav ticamas NEMAZ.
67) ...*&54#, ^&4#!!! ^%$#... buutu nesoliidi sho laucinju pid1r$t ar necenzeetiem vaardiem.
68) Melot ir slikti!!!!!! Tā nevajadzētu darīt.
69) :)
70) Tagad vēlos, lai katrs manas ģimenes loceklis būtu Latvenergo klients. Tad mēs katrs varētu tērēt 1200 kW pēc "lētā" tarifa. Katrā istabā savs skaitītājs un katram savs līgums ar Latvenergo. Tad būtu O.K.
71) Bez elektrības nevar, bet tarifi ir ļoti augsti
72) Uzskatu ka nebūtu korekti paaugstināt elektrības cenas,jo mūsu ģimenes ienākumi nepieaug.Esam trūcīgo ģimeņu statusā ,kur vel zemāk krist....
73) Labāk neizmantošu šo iespēju, jo neko pieklājīgu par latvenergo pateikt vairs nespēju.
74) Manuprāt, paredzamais elektroenerģijas tarifa pieaugums nav taisnīgs un vienīgais ekonomiskais pamatojums ir vēl lielākas peļņas gūšana latvenergo, kas tikai un vienīgi negatīvi spēcīgi ietekmēs mazāk nodrošināto iedzīvotāju jau ne tā spožo materiālo stāvokli.
75) Valsts uzņēmums ar sociālā taisnīguma principu ieviešanu var nodarboties tikai Aizspogulijā. Un Latvijā, acīmredzot - kur nedarbojas NORMĀLAS uzņēmējdarbības principi.
76) laikam tomēr jābrauc prom no šīs valsts
77) 100kWh ir par maz saimniecībā ar vairāk kā 2 cilvēkiem.

Tāpat nepieņemami maz vietās kur nav centralizētas gāzes un/vai siltuma apgādes. Godīgāk būtu koriģēt šo patēriņu ar mājsaimniecībā pieejamajiem pakalpojumiem un iedzīvotāju skaitu.
78) Iespējams,ka tuvākā nākotnē, arī Latvenergo darbinieki vairs nevarēs atļauties tādu grēznību, kā ELEKTRĪBU
79) Nav
80) dārgi un nekaunīgi
81) Uz mūsu māju reāli ir tikai 1 pieslēgums - skaitītājs uz 20 dzīvokļiem. Dažos dzīvokļos dzīvo pat 3 ģimenes, jo tie ir komunālie dzīvokļi. Arī mums skaitītāju uzstādīja namu pārvalde - Latvenergo aprēķinos šai mājai ir tikai 1 elektrības skaitītājs. Mūsu rajonā ir vismaz 5 šādas mājas, katrā līdz 30 dzīvokļiem.
82) stulbums- jo vairak berni, jo dabun par to maksat
83) Nav pareizi, ka tarifu nosaka 1 x gada. Lai rēķina pēc šīs formulas katru mēnesi.
84) Jautājums, vai divi bērni nav bērni un tiem drēbes jāmazgā retāk, kāpēc tāda nošķirtne? Vai arī četriem pieaugušiem nav jāmazgā drēbes, kāda starpība?
85) nav