Aptauja Par jaunu azartspēļu organizēšanas vietu atvēršanu Līvānos un/vai citur Līvānu novadā
Līvānu novada dome ir saņēmusi SIA “LVBet” iesniegumu par atļaujas izsniegšanu atvērt jaunu spēļu zāli un derību pieņemšanas vietu Rīgas ielā 88, Līvānos, Līvānu novadā (veikala “MEGO” telpās).
Apzinoties sabiedrības atšķirīgo attieksmi pret azartspēlēm un azartspēļu negatīvo ietekmi, Līvānu novada dome vēlas līdzsvarot to personu intereses, kuri piedāvā azartspēļu pakalpojumus un apzināti tos izmanto, ar tās sabiedrības daļas interesēm, kurai šādi pakalpojumi nav pieņemami un ir viņu intereses aizskaroši.
Izskatot jautājumu par azartspēļu organizēšanas iespēju Līvānu novada administratīvajā teritorijā, saskaņā ar Azartspēļu un izložu likuma 42.panta trešo daļu, Līvānu novada dome vēlas noskaidrot, vai jaunu azartspēļu organizēšanas vietu atļaušana nerada būtisku valsts un attiecīgās administratīvās teritorijas iedzīvotāju interešu aizskārumu.
Lai nodrošinātu iedzīvotāju līdzdalību īpaši svarīgu vietējās nozīmes jautājumu izlemšanā, Līvānu novada dome aicina iedzīvotājus no 2018. gada 02. oktobra līdz 2018. gada 17. oktobra plkst. 12.00 izteikt viedokli, vai jaunu azartspēļu organizēšanas vietu atvēršana Rīgas ielā 88, Līvānos un/ vai citur Līvānu novadā radīs vai neradīs būtisku valsts un Līvānu novada iedzīvotāju interešu aizskārumu.


Šī aptauja ir slēgta un atbildes sniegt vairs nav iespējams!
Paldies par izrādīto interesi.


Paldies par atbildēm un iesaku - ar VisiDati.lv aptauju veikt ir viegli un ātri!