Aptauja "Pedagogu darba algas, darba slodzes veidošanās principi un profesionālās izdegšanas riski"
Labdien!
Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) aicina visus pedagogus (izņemot augstskolu mācībspēkus) piedalīties aptaujā par darba algas un darba slodzes veidošanu, kā arī pedagogu profesionālās izdegšanas riskiem.
Izglītības un zinātnes ministrija ir izveidojusi darba grupu, lai pilnveidotu pedagogu darba samaksas finansēšanas modeli. LIZDA uzskata, ka darba slodzes palielināšana neatrisinās pedagogu trūkumu, bet radīs lielāku risku profesionālajai izdegšanai un ilgtermiņā - tieši otrādi, var radīt papildus pedagogu vakances.
Pētījuma rezultātus LIZDA izmantos kā argumentus, lai iestātos par pedagogu kā darba ņēmēju viedokli - par darba slodzes un tai atbilstošas darba samaksas noteikšanu.
LIZDA lūdz pedagogus uz aptaujas jautājumiem atbildēt godīgi, paužot savu patieso viedokli. Anonimitāte tiek pilnībā garantēta un iegūtie dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Jūsu viedoklis ir ļoti svarīgs, lai mēs varētu sniegt pētījumā balstītus argumentus pedagogu darba samaksas pilnveidošanai!
Lūdzu, uzmanīgi izlasiet jautājumus un atzīmējiet izvēlēto atbilžu variantu tam paredzētajā vietā.
LIZDA pateicas Jums par atsaucību un aptaujai veltīto laiku!


Šī aptauja ir slēgta un atbildes sniegt vairs nav iespējams!
Paldies par izrādīto interesi.


Paldies par atbildēm un iesaku - ar VisiDati.lv aptauju veikt ir viegli un ātri!