Aptauja "LATVIJA AUG" - ELA jauniešu iniciatīvu darbnīca Madonā (7-13/08/2018)
Eiropas Latviešu apvienība sadarbībā ar Madonas novadu - Jauniešu galvaspilsētu 2018

aicina

Latvijas jauniešus no ārvalstīm (16-25 gadi),

kuri vēlas satikt citus aktīvus diasporas un Latvijas jauniešus, iedvesmojošu lektoru vadībā diskutēt par jauniešiem kā pārmaiņu veidotājiem, apgūt jaunas prasmes un gūt idejas savām iniciatīvām, kā arī iemēģināt brīvprātīgā darba prasmes, iesaistoties Latvijas Jaunatnes festivāla rīkošanā,PIETEIKTIES UZ BEZMAKSAS VIETĀM dalībai Eiropas Latviešu Apvienības jaunatnes iniciatīvu darbnīcā "Latvija Aug!", kas 2018. gada 7.-13. augustā notiks Madonā!Programmā:

- sarunas ar citiem aktīviem jauniešiem, valsts augstākajām amatpersonām un harizmātiskiem profesonāļiem par jauniešu lomu pārmaiņu veidošanā;
- izzinošas un praktiskas darbnīcas radošuma, mediju prasmju, biznesa pratības un politikas zinību stiprināšanai;
- uzņēmējdarbības iniciatīvu darbnīca un iepazīšanās ar novada ražotnēm un saimniecībām,
- brīvprātīgā darba prasmju apguve un informācija par brīvprātīgā darba iespējām Latvijā un Eiropā;
- filmu vakars ar sarunu par emigrāciju un atgriešanos,
- dalība Latvijas Jaunatnes festivālā un viedokļu darbnīca par jauniešiem un Eiropas nākotni;
- aktīva dzīvesveida un tikšanās ar jaunajiem sportistiem;
- Simtgades zaļumballe Madonā.

Norises valoda: latviešu

Atbalsta: Izglītības un zinātnes ministrijaPiesakies, aizpildot pievienoto anketu!* Dalībniekiem jābūt gataviem piedalīties visā programmā no 7.augusta (izbraukšana no Rīgas) līdz 13.augustam (noslēgums un atgriešanās Rīgā).

** Aicināti pieteikties jaunieši 16-25 gadu vecumā, kuru dzīves vai studiju vieta ir ārvalstīs. Dalībniekam jāpiedalās visas nometnes dienas. Uzturēšanos, ēdināšanu, darbnīcu izmaksas un ceļu no Rīgas uz Madonu un atpakaļ nodrošina rīkotāji. Dalībnieks sedz savus ceļa izdevumus uz Latviju un mājup.

*** Ja pieteikumu skaits pārsniegs brīvo vietu skaitu, atlasi veiksim pēc dalībnieku pieteikšanās kārtības un motivācijas, kas aprakstīta anketā.

**** Pieteikumā ietverto datu apstrādi un aizsardzību nodrošina Eiropas Latviešu apvienība saskaņā ar Latvijas un Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām. Pieteikumā ietvertā informācija tiks izmantota tikai iniciatīvu darnīcas organizēšanas nolūkos un netiks identificējami nodota trešajām personām.