Aptauja Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates diasporā - Brisele (10.04.2019.) - Jautājumi politiķiem
Gatavojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, uz priekšvēlēšanu debatēm Briselē (10. aprīlī) dosies četrpadsmit Latvijas politisko partiju un to apvienību pārstāvji. Sadarbībā ar Latvijas Televīziju otro reizi ārpus Latvijas tiks nodrošināta debašu translēšana LTV1 ēterā.

Rīkotāju mērķis ir radīt iespēju diasporas vēlētājiem iepazīt politisko partiju vai apvienību piedāvājumu un pārstāvjus, tostarp klātienē uzdodot konkrētus vēlētājiem aktuālus jautājumus. Dalībai klātienē iespējams pieteikties līdz 4.aprīlim: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdq4bBcXtojFOvSIDOmgY7f0hJigQBwSDKWUbRmPfG-JwEMqw/viewform?usp=send_form

Ja dzīvojat ārpus Latvijas, aicinām šeit Briseles debašu vadītājiem iesniegt savus priekšlikumus par jautājumiem, uz kuriem Jūs vēlētos dzirdēt politiķu atbildes, ja nebūs iespējama Jūsu dalība klātienē. Tie tiks iespēju robežās uzdoti no debašu vadītāju puses, papildinot auditorijas jautājumus. Jautājumi ir anonīmi, taču lūdzam Jūs sevi nedaudz raksturot, lai pieteiktu jautājumu.

Debates ar Eiropas Parlamenta audiovizuālā dienesta un Latvijas Televīzijas atbalstu rīko apolitiskas sabiedriskās organizācijas - Eiropas Latviešu apvienība, Latviešu biedrība Beļģijā un Eiropas Kustība Latvijā. Debates vadīs LTV Ziņu dienesta žurnālisti Ilze Nagla un Jānis Geste.