Aptauja Latvijas iedzīvotāju sportošanas paradumi
Pēdējos gados īpaši populāri kļuvuši dažādi masu sporta pasākumi, piemēram, Skrien Latvija, Rimi Rīgas maratons, Sieviešu skrējiens, Stipro skrējiens u.c. Arī pandēmijas laikā sports nav apstājies – virkni distanču var veikt attālināti ar viedierīču palīdzību fiksējot un iesūtot savu rezultātu. Liela daļa sportotāju to dara tikai savam priekam, par sacensībām un rezultātiem nemaz nedomājot. Kādi ir Latvijas iedzīvotāju fizisko aktivitāšu paradumi? Vai dodam priekšroku sportošanai individuāli vai grupās? Cik bieži sportojam un kas mūs motivē? Lai to noskaidrotu, Biznesa augstskola Turība aicina piedalīties aptaujā.
Aptaujas ietvaros plānots noskaidrot, kādi ir Latvijas iedzīvotāju fizisko aktivitāšu paradumi ikdienā. Aptauja veidota anonīmi un tās aizpildīšanai nepieciešamas vien dažas minūtes. Rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā.
Pēc aptaujas noslēgšanās izlozēsim piecus laimīgos, kuri savā īpašumā iegūs sporta pudeli. Lai piedalītos izlozē, nepieciešams norādīt savu e-pasta adresi.