VisiDati.lv lietotāju atsauksmes

VisiDati.lv aptauju veikšanas iespējas ir novērtējis plašs klientu loks - biznesa uzņēmumi, valsts iestādes, sociālās organizācijas un studenti. Klienti uzticas VisiDati.lv servisam un iesaka portālu arī saviem sadarbības partneriem un kolēģiem. Daudziem klientiem VisiDati.lv ir atvieglojis darbu, jo aptaujas veikt ir ātri, vienkārši un rezultāti tiek piedāvāti pārskatāmi apkopoti.

Kārlis, Valdes priekšsēdētājs
SIA "CityCredit"
Izmantojām VisiDati.lv, lai veiktu aptauju autovadītāju vidū par maksas autostāvvietu izmantošanas iemesliem, biežumu un norēķinu veidiem, kā arī lai novērtētu Mobilly zīmola atpazīstamību.
Ceļš no idejas līdz gatavai anketai bija īss, jo reģistrācija ir ātra un aptauju izveidot var pavisam vienkārši. Trīs dienās ar saviem spēkiem un VisiDati.lv atbalstu tika savākts nepieciešamais respondentu skaits. Turklāt, rezultāti uzreiz tiek atspoguļoti ļoti pārskatāmā veidā un vajadzības gadījumā tos var eksportēt tālākai apstrādei. Esmu drošs, ka izmantosim VisiDati.lv arī turpmāk.
Natālija, Vecākā sabiedrisko attiecību sponsorēšanas un pasākumu menedžere
SIA "BITE"
Esam pateicīgi VisiDati.lv par lielisko iespēju tik vienkārši, ātri un efektīvi izveidot dažādās aptaujas. Esam izmantojusi šo iespēju jau vairākās reizes iekšējām vajadzībām - lai noskaidrotu un apkopotu mūsu darbinieku viedokļus par dažādām tēmām, kā arī lai sarīkotu iekšējo „erudīcijas” konkursu attiecībā uz jauniem Bites produktiem. Noteikti izmantosim VisiDati.lv pakalpojumus arī turpmāk, jo tie ir vienkārši lietojami un sniedz labi apkopotus rezultātus.
Zanda, studente
Starptautiskā praktiskās psiholoģijas augstskola
Īsi sakot esmu ĻOTI apmierināta, ka ir šāda iespēja atvieglot savu augstskolas darbu rakstīšanu, jo aptaujas izveide ir ļoti ērta un viegli saprotama, iespējami visdažādākie jautājumu un atbilžu veidi. Man gadījās, ka vajadzēja veidot jautājumu ar video, ko VisiDati.lv nepiedāvā, burtiski dažu minūšu laikā portāla atsaucīgie darbinieki izveidoja tieši manai aptaujai nepieciešamās iespējas. Demokrātiskas cenas - kas studentam ir īpaši būtiski!
Datu apkopošana ērta. Es varētu turpināt un turpināt cik ļoti mani apmierina šis portāls un viņa sniegtais serviss!
Līdz šim aptaujas izmantoju studiju vajadzībām, bet ar lielāko prieku ieteicu sava uzņēmuma vadībai izmantot tieši šo veidu kā apzināt savus klientus un noteikt darbinieku apmierinātību. Paldies!!!
Iveta, studente
Rīgas Biznesa Skola
Mārketinga kursa ietvaros bija nepieciešams veikt aptauju, lai novērtētu reklāmas kampaņas rezultātus. VisiDati.lv bija ļoti noderīgs rīks šīs aptaujas veikšanai – varēju viegli izveidot dažādus jautājumus un labi novērtēt vairāku konkurentu reklāmas kampaņas.
VisiDati.lv arī palīdzēja piesaistīt konkrētus respondentus manai aptaujai, līdz ar to varēju aptaujāt tieši savu mērķa auditoriju. Katrā ziņā ļoti pozitīva pirmās sadarbības pieredze. :) Veiksmi!
Mūsu klienti: